Álláshirdetmény – Rendszergazdai állás

Az Esztergomi Szakképzési Centrum állást hirdet az Esztergomi SZC Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskolájába

Informatikai munkatárs (Rendszergazda) munkakörre.

Főbb feladatok:
 Érettségi és szakmai vizsgák informatikai feltételeinek biztosítása (vizsgafeladatokhoz szükséges fájlok telepítése, vizsga utáni archiválás)
 Munkaállomások telepítése/karbantartása
 Irodatechnikai berendezések telepítése/karbantartása
 Oktató, tanulói jogosultságok felügyelete, a hálózat üzemeltetési feladatai,
 Együttműködés az iskola oktatóival, segítségnyújtás az oktatáshoz szükséges
programokkal, eszközszükségletek kiegészítésével, üzembehelyezésével kapcsolatban
 Szükséges mértékben figyelemmel kíséri a hardver- és szoftverpiac fejlődését, javaslatot tesz anyagi lehetőségek ismeretében, új számítás-technikai beszerzésekre, fejlesztésekre.
 Elvégzi az új gépek és egyéb hardver eszközök beállításait, majd rendszeres ellenőrzéseket végez az előforduló hibák felderítése érdekében.
 Kapcsolattartás az Internet szolgáltatóval, kiemelten a számítástechnikai rendszer üzemeltetőjével, illetve a szervizelő szakemberekkel,
 Az iskolai számítógépes hálózat hatékony, biztonságos üzemeltetése.
 A gépterem, géppark felügyelete, működtetése.
 Biztosítja az intézményben az alapfeladatok ellátásához szükséges szoftverek működését.
 Biztosítja az iskolai levelezőszerver folyamatos működését.

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:
 Informatikai/rendszergazdai végzettség
 Alapos és széleskörű számítógépes ismeret
 Hálózati, IT ismeretek
 Windows szerverek alapszintű felügyelete
 Windows kliensek és irodai alkalmazások mélyre ható ismerete
 Pontosság, megbízhatóság, precizitás
 Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 oktatási intézményben szerzett tapasztalat
 3-5 év munkatapasztalat
 Google Tanterem ismerete, KRÉTA szoftver ismerete

Foglalkoztatás jellege:
 Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
 Esztergom

 Önéletrajzát bérigénnyel együtt juttassa el az ugyfelszolgalat@eszc.eu címre.