Fair Play kupa őszi forduló

2021 november 25-én a Futball Club Esztergom két műfüves pályáján került sor a Fair Play Cup Középiskolai Labdarúgó torna idei, őszi fordulójára. A járványhelyzetre való tekintettel iskolánk fiú csapatai két szezon kihagyás után vettek részt a megmérettetésen.
A 14-19 éves korosztály részére szervezett verseny lebonyolítását a hagyományokhoz híven ez alkalommal is az MLSZ Komárom-Esztergom Megyei Igazgatósága koordinálta.
Iskolánk részéről Zámbó Tibor testnevelő készítette fel és kísérte el diákokat a megmérettetésre, ahol öt másik középiskolával mérkőztek meg.
A Fair Play szellemiségének és magatartásformájának népszerűsítésére, valamint az egészséges életmódra nevelés céljából életre hívott torna folytatása előreláthatólag jövő év március közepén kerül lebonyolításra a tavaszi fordulókkal. A végeredményekről is ekkor számolhatunk be.

Eredmények:
Dobó-Balassa #1: 2-0
Balassa#2-Kolping: 3-2
Kemény Gézások-Balassa#1: 0-3
Franka#1-Balassa#1: 0-1
Franka#2-Balassa#2: 0-1
Bottyán-Balassa#2: 3-0

Csapattagok:
Balassa#1: Farkas Bálint, Juhász István, Kátai Marcell, Mester Bence, Molnár Bence, Prezenszkai Marcell, Uracs Roland, Urr Péter
Balassa#2: Gurin Szabolcs, Gürec Emre, Kertész Ádám, Kovács Gábor, Sortán Minklós, Szegletes Ákos, Vollár Tamás

fotók: ZT/archív